ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2023-24 ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ.

Σύμφωνα με απόφαση της Συνέλευσης του Τμήματος ΙΦΕ (ΑΔΑ: 97Σ646ΨΖ2Ν-6ΝΝ), στη συνεδρία 5η/22-01-2024, γίνονται δεκτοί οι ακόλουθοι επιτυχόντες των κατατακτηρίων εξετάσεων για το ακαδ. έτος 2023-24:

1. Καππάτου Ευγενία
  2. Μονεμβασίτη Χριστιάνα
  3. Τσιάρα Βασιλική
  4. Τσόγκας Σταύρος

Καλούνται, οι επιτυχόντες/ούσες φοιτητές/τριες οι οποίοι/ες εισήχθησαν στο Τμήμα με κατατακτήριες εξετάσεις για το Ακαδημαϊκό Έτος 2023-24, να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους στο Τμήμα ΙΦΕ.

Οι πρωτοετείς φοιτητές/τριες μέσω της φόρμας «Υποβολή Δικαιολογητικών Πρωτοετών» θα υποβάλλουν ηλεκτρονικά στην εφαρμογή: https://eprotocol.uoa.gr/ τα ακόλουθα δικαιολογητικά εγγραφής :

• Πιστοποιητικό γέννησης (για τους άντρες προκειμένου να συμπληρωθούν σωστά τα στοιχεία σας και να εκδοθεί πιστοποιητικό για στρατολογική χρήση)
  • Βεβαίωση ΑΜΚΑ
  • Υπεύθυνη Δήλωση του Ν.1599/1986 (επισυνάπτεται)
  • Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας ή του διαβατηρίου
  • Μία (1) πρόσφατη φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας

Η διαδικασία της ταυτοποίησής είναι υποχρεωτική προκειμένου να ολοκληρωθεί η εγγραφή και να χορηγηθούν κωδικοί πρόσβασης στις υπηρεσίες του Πανεπιστημίου μας.

Προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών ταυτοποίησης στοιχείων στο Τμήμα ΙΦΕ:

Έναρξη: Τετάρτη 31/01/2024

Λήξη: Παρασκευή 09/02/2024