ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-23 ΚΑΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ.

Σύμφωνα με απόφαση της Συνέλευσης του Τμήματος ΙΦΕ (ΑΔΑ: Ψ52Κ46ΨΖ2Ν-ΩΕΥ), στη συνεδρία 5η/19-01-2023, γίνονται δεκτοί οι ακόλουθοι επιτυχόντες των κατατακτηρίων εξετάσεων για το ακαδ. έτος 2022-23:

1. Αθανασοπούλου Μάρθα
  2. Αναγνωστίδης Ιωάννης
  3. Βάθη Παναγιώτα
  4. Γκογκορέσης Γεώργιος
  5. Καλέντζη Σαλή Σελμάν
  6. Καπράγκος Ιωάννης
  7. Καλυδάκης Μιχαήλ
  8. Μολυβάς Σταύρος
  9. Παπαδόπουλος Άγγελος
  10. Ρεϊζίδου Ελένη
  11. Τσιπούρα Θεοδώρα

Καλούνται, οι επιτυχόντες/ούσες φοιτητές/τριες οι οποίοι/ες εισήχθησαν στο Τμήμα με κατατακτήριες εξετάσεις για το Ακαδημαϊκό Έτος 2022-23, να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους στο Τμήμα ΙΦΕ.

Οι πρωτοετείς φοιτητές/τριες μέσω της φόρμας «Υποβολή Δικαιολογητικών Πρωτοετών» θα υποβάλλουν ηλεκτρονικά στην εφαρμογή: https://eprotocol.uoa.gr/ τα ακόλουθα δικαιολογητικά εγγραφής :

• Πιστοποιητικό γέννησης (για τους άντρες προκειμένου να συμπληρωθούν σωστά τα στοιχεία σας και να εκδοθεί πιστοποιητικό για στρατολογική χρήση)
  • Βεβαίωση ΑΜΚΑ
  • Υπεύθυνη Δήλωση του Ν.1599/1986 (επισυνάπτεται)
  • Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας ή του διαβατηρίου
  • Μία (1) πρόσφατη φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας

Η διαδικασία της ταυτοποίησής είναι υποχρεωτική προκειμένου να ολοκληρωθεί η εγγραφή και να χορηγηθούν κωδικοί πρόσβασης στις υπηρεσίες του Πανεπιστημίου μας.

Προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών ταυτοποίησης στοιχείων στο Τμήμα ΙΦΕ:

Έναρξη: Δευτέρα 30/01/2023

Λήξη: Δευτέρα  06/02/2023